VT4You CRM

Systém riadenia vzťahov so zákazníkom VT4You spája už niekoľko rokov výhody znalostí celosvetovej komunity združenej pod Open Source VtigerCRM s úpravami pre nasadenie v slovenskom prostredí. Programátorský tím spoločnosti IT-Solution4You patrí v európskom meradle medzi popredných implementátorov na základe požiadaviek klientov. Výsledkom je vysoko sofistikovaný informačný systém VT4You, určený nielen pre obchodné spoločnosti, ale prakticky pre každého, kto chce mať svoje informácie pod dokonalou kontrolou.

 

VT4You prináša mnohé úpravy a vylepšenia, ktoré vychádzajú priamo z požiadaviek slovenských, ale aj zahraničných klientov. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť 30 dňovú testovaciu verziu, ktorá nevyžaduje žiadnu klientskú inštaláciu a k vyskúšaniu potrebujete len Váš obľúbený internetový prehliadač.

 

VT4You je komplexným nástrojom pre tímovú prácu. Umožní Vám mať dokonalý prehľad nad Vašimi obchodnými aktivitami od prvého kontaktu so zákazníkom až po objednávky, fakturáciu, riešenia problémov a reportingy vo forme štatistík a grafov.

I napriek tomu, že VT4You sa vyznačuje užívateľskou prívetivosťou dovoľujeme si navrhnúť Vám on-line prezentáciu, počas ktorej spoznáte základné rysy a možnosti systému. Prezentácia sa realizuje vzdialene prostredníctvom Vášho počítača, nemusíte teda nikam cestovať a je samozrejme bezplatná. Termín si môžete dohodnúť na tel. čísle 051 773 23 70 alebo na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

VT4You CRM Novinky

 • VT4You v českom jazyku >

  VT4You CRM OnDemand už aj v českom jazyku.
 • VT4You v slovenskom jazyku >

  VT4You CRM OnDemand už aj v slovenskom jazyku.
 • VT4You start >

  Spustili sme novú službu VT4You OnDemand.
 • Ľahká inštalácia >

  Stačí len vyplniť formulár a inštalácia prebieha automaticky
 • 1
 • 2

VT4You Rozšírenia

 • PDF Maker
 • Email Maker
 • MultiCompany 4 You
 • Calendar 4 You
 • Terms & Conditions 4 You
 • ListView Colors
 • Business Case
 • Descriptions 4You
 • Calculate fields
PDF Maker je rozšírenie pre vtiger CRM. Možnosť vytvárať exportu do PDF už vo vtiger CRM existuje, ale týka sa to iba niekoľkých modulov a šablóny sa nedajú upravovať. Preto bolo našim zámerom poskytnúť výkonný a flexibilný nástroj PDF Maker, ktorý umožní užívateľom vtiger CRM vytvárať vlastné PDF šablóny.
 
 
Email Maker je rozšírenie pre vtiger CRM.Pomocou Email Maker-a môžete vytvoriť šablóny s preddefinovanými údajmi vo všetkých moduloch. K dispozícii máte všetky polia so zdrojových a súvisiacich modulov. Cieľom bolo poskytnúť výokonný a flexibilný nástroj  na vytváranie šablón, posielanie hromadných e-mailov a ušetriť Vám tak veľa času.
image
 
 
S modulom MultiCompany4You a modulom CustomNumbering4You môžete jednoducho spravovať svoje firmy v rámci jednej vtiger CRM inštalácie. To znamená, že môžete definovať ďalšie spoločnosti a vytvárať nové záznamy v rámci týchto spoločností. Záznamy vztahujúce sa k novej spoločnosti budú samostatne císlované ich špecifickou predponou podľa vašich požiadaviek. To vám sprehľadní záznami rôznych spoločností a budete mať lepší prehľad.
 
 
Calendar4You je rozšírenie pre vtiger CRM. S naším modulom Calendar4You môžete ľahlo filtrovať svoje aktivity a aktivity dalších užívateľov, môžete definovať vlastné farby, presúvať aktivity a meniť ich trvanie.
 
 
Toto rozšírenie umožňuje definovať a používať rôzne šablóny pre obchodné podmienky vo faktúrach, predajných objednávkach, ponukách a iných.
 
ListView Colors je rozšírenie pre vtiger CRM. ListView Colors umožňuje niekoľkými jednoduchými krokmi zmeniť predvolený ListView na farebný ListView. Môžete definovať farby riadkov v ListView samostatne pre každý modul. To vám dáva lepší prehľad, rýchlejšiu orientáciu a ďalšie informácie s využitím rovnakých dát v ListView.
 
 
Busines Case je rozšírenie pre vtiger CRM. Zámerom bolo vytvoriť modul, ktorý vám dáva lepší prehľad a kontrolu vášho podnikania. Pomocou Business Case (BC), modulu môžete jednoducho rozdeliť a zoskupiť svoje podnikanie do niekoľkých obchodných prípadov. Okrem toho môžete definovať pre každý BC jeho stav, prioritu, popis a ďalšie dôležité informácie ..
image
 
Descriptions4You je rozšírenie pre vtiger CRM, ktoré umožňuje vytvárať lepsie formátované popisy záznamov. Nové popisy sú vytvorené v editore CK, takže pri vytváraní môžete použiť tabuľky a obrázky. Nové popisy môžu byť uložené oddelene, to znamená, že môžete mať pôvodný popis, alebo si môžete jednoducho nahradiť pôvodný popis novými.
 
 
CalculateFields je rozšírenie pre vtiger CRM, ktoré umožňuje výpočet hodnôt v numerických poliach.  Tento nástroj je výkonný a flexibilný, pre veľké množstvo rôznych obchodných prípadov.
image