O nás

Spoločnosť IT-Solutions4You s.r.o. vznikla v roku 2007 ako priame pokračovanie dovtedajšej úspešnej živnostenskej činnosti jej zakladateľa. Hlavnou náplňou našej činnosti sú CRM vytvárané na mieru podľa potrieb zákazníka, od jednoduchých prehľadov až po komplexné spracovávanie vnútropodnikovej činnosti, fakturácie, vytváranie rozpočtov, sledovanie komunikácie. Nami vytvárané informačné systémy sú postavené na báze PHP a MySQL a môžu byť implementované v pozadí web-stránky zákazníka, alebo na vnútropodnikovom serveri.

Bohaté skúsenosti s programovaním moderných vnútropodnikových informačných systémov zbierané už od roku 2000 sa nám podarilo zužitkovať a od roku 2002 začala spolupráca s významným rakúskym partnerom - personálnou agentúrou, pre ktorého vyvíjame informačný systém doteraz. Súbežne s existujúcimi projektmi sme začali vyvíjať vlastný CRM systém, ktorý aplikujeme u zákazníkov spolu s potrebnými úpravami. Zároveň ponúkame vtiger CRM, s ktorého nasadzovaním a prispôsobovaním máme už niekoľkoročné skúsenosti. Naša firma dlhodobo spolupracuje s nemeckou firmou Different Solutions, ktorá je najväčším európskym poskytovateľom VTiger CRM. V spolupráci s touto firmou sme ročne realizovali niekoľko desiatok projektov.

Sme popredná spoločnosť v poskytovaní vtiger CRM pre český a slovenský trh a v spolupráci so zahraničnými partnermi sa podieľame na projektoch, kde upravujeme vtiger CRM podľa požiadaviek klientov. Medzi tie najobľúbenejšie úpravy, ktoré sme realizovali patria PDF Maker, Microsoft Outlook® Plugin, Príjemky a Výdajky na evidenciu skladových pohybov a mnohé ďalšie vylepšenia. Či si už vyberiete vtiger CRM alebo náš upravný VT4You, alebo potrebujete dodatočné úpravy, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme pri výbere CRM systému, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky.

Skúsenosti jednoznačne dokazujú, že niečo ako univerzálny informačný systém neexistuje, resp. nemá dlhú trvácnosť. Túto skutočnosť si uvedomujeme, a práve preto ponúkame produkty na mieru. Istú mieru univerzálnosti nami vyvíjané informačné systémy samozrejme obsahujú, avšak konkrétne potreby každého zákazníka sú iné - a práve tie sú pre nás zaujímavé. Na rovnakom základe budujeme nadstavby podľa jednotlivých požiadaviek, pričom v prípade potreby upravíme aj základ - zákazníkom ponúkame maximálnu flexibilitu a ochotu ísť aj do náročných projektov.

VT4You CRM Novinky

 • VT4You v českom jazyku >

  VT4You CRM OnDemand už aj v českom jazyku.
 • VT4You v slovenskom jazyku >

  VT4You CRM OnDemand už aj v slovenskom jazyku.
 • VT4You start >

  Spustili sme novú službu VT4You OnDemand.
 • Ľahká inštalácia >

  Stačí len vyplniť formulár a inštalácia prebieha automaticky
 • 1
 • 2